');
 

Phonesoap

toode(t) - 0,00

Blogi

 

UV-C puhastus hävitab koroonaviiruse (Loe edasi)

29.04.2020

UV-C puhastus hävitab ka koroonaviiruse.

 

Phonesoap on Sinu kodune kliinilise puhtuse hoidja.

 

 

MIKS ON TELEFONI VAJA TIHTI PUHASTADA?

Kõigega, mida me puudutame, on pidevas kokkupuutes ka meie telefonid. Telefoni pinnal võib esindatud olla keskmiselt 17 000 erinevat bakterit. Nii nagu me peseme käsi, tuleb tihti puhastada ka telefoni. Soe telefonipind pakub bakeritele häid tingimusi elamiseks ja paljunemiseks. Armastame oma telefoni, kuid puhastame seda liiga harva. Samuti unustame põhjalikumalt puhastada pangakaarte, ehteid ja võtmeid, mis on kontaktis nii välismaailma kui füüsilise kehaga.


MIKS TELEFONI PIIRITUSEGA PUHASTAMISEST EI PIISA?

  • Alkoholipõhised puhastusained hävitavad küll baktereid, aga kahjustavad ka telefoni.
  • Alkoholiga puhastamine võib tekitada elektroonikas lühise ja ekraanile jääda ka sellised laigud, mille puhul enam ei piisa ekraani vahetamisest, vaid välja peab vahetama terve telefoni. 
  • Alkohol kahjustab oma tugeva happelisuse tõttu telefoniekraanil olevat oleofoobset kihti.


Pabertaskurätikud ja muud paberist puhastusvahendid võivad kriimustada nähtavalt ekraani.KES ON KESKMINE PHONESOAPI OMANIK?
 
Keskmist ostjat ei ole, on nii noori kui vanemaid inimesi. Ühiseks jooneks on kindlasti puhtusearmastus ja teadlikus telefonide võimest enda pinnale tohutult baktereid koguda. Ka leibkonnad kasutavad PhoneSoapi, eriti siis, kui sama telefoni kasutavad erinevad liikmed ja üksteise tervisest hoolitakse.

UV-C puhastuse tehnoloogia loob kliinilise puhtuse ka meditsiiniasutustes.
Tänaseks on PhoneSoap müünud üle miljoni tüki ja jätkab kasvamist.

 

ENNE JA PÄRAST PHONESOAPI KASUTAMIST:

 

KASUTAMINE

Selle kasutamine on tehtud ülilihtsaks. Tuleb panna vaid juhe seina, telefon karpi ja sulgeda kaas. Kümme minutit hiljem on saad sealt välja võtta kliiniliselt puhta telefoni. Vaata eesti keelset videot!

PhoneSoapil on lisaks kaks laadimisvõimalust — üks USB ja üks USB-C. Näiteks saad sa laadida puhastamise ajal ka oma telefoni ja nutikella.

 


HOOLDAMINE


Erilist hooldust PhoneSoap ei vaja, kuna ta on juba ise antibakteriaalne.

 

PhoneSoap loob kliinilise puhtuse telefonil ja pisiesemetel, hävitades nende pinnalt koroonaviiruse ja bakterid. Originaalset PhoneSoapi saab osta sertifitseeritud edasimüüjalt ainult siinsest epoest.

UV telefonipuhastus on usaldusväärne

15.04.2020
UV telefonipuhastus on usaldusväärne

Praegusel ajal on paljudel petutoodete hirm. Levivad võltsravimid ja -teenused, mis ei täida antud lubadusi või ei jõua üldse sinuni. Kuidas saada aru, mis on mis?

1)
Kontrolli toote taustalugu

PhoneSoapi hakati arendama aastal 2009 Wes LaPorte ja Dan Barnesi poolt. Selle tõukeks oli teadmine massiivsest bakterite kogusest telefonidel.

Aastal 2014 jõuab toode turule ja müüb esimesel aastal 22 349 tükki.
2015 saab PhoneSoapi XL mudel heakskiidu Shark Tankist ja kogub Kickstarteris üle 65 000 dollari.

Tänaseks on PhoneSoap müünud üle miljoni tüki ja jätkab kasvamist. Komplekti on lisandunud originaalsed ekraanipuhastuse aksessuaarid. Pikemalt ajaloost on kodulehel.


Image2)
Tutvu erinevate tooteülevaadetega

PhoneSoap on testitud laboritingimustes telefonidel, Apple kellal, pangakaartidel ja võtmetel. Tegu on sõltumatute testijatega ning elektronmikroskoobi olemasolul saab testi läbi viia igaüks. Sellesse on investeerinud Lori Greiner Shark Tankist.

Siin on videod ja ülevaated erinevate testijate poolt.


3)
Agressiivne müük


"Osta kohe!", "Kiirmüük!", "Ainult praegu!" on laused, mis peaksid iga ostja mõtlema panema. Tõsi on see, et hetkel on PhoneSoap soodushinnaga ja ka see, et suure nõudluse tõttu on tooteid piiratud kogus. Oleme tulnud, et jääda ja veel üks fakt on, et kõige õigem aeg osta PhoneSoap on praegu.Kuidas Phonesoap töötab?

Aseta telefon karpi ja sule kaas. Kümneminutilise tsükli jooksul hävitab UV-C valgus 99,99 enamlevinud baktereid. Kui indikaatortuli kustub, on telefon täielikult puhtaks saanud.

UV-C valgus lõhub bakterite DNA, nii et nad ei saa funtsioneerida ega paljuneda, ja organismid surevad.

Looduslikult esineva UV-C valguse blokeerib Maa atmosfäär. PhoneSoapi kontrollitud keskkond puhastab telefoni ja kõik teiseid pisiasjad, mis karpi mahuvad nagu näiteks võtmed, puldid, ehted, kõrvaklapid ja muud.


Hoolivalt, Sinu PhoneSoap

Uus toode

23.03.2020
Uus toode

Avasta uus toode!