');
 

Phonesoap

toode(t) - 0,00

UV telefonipuhastus on usaldusväärne

 

15.04.2020
UV telefonipuhastus on usaldusväärne

Praegusel ajal on paljudel petutoodete hirm. Levivad võltsravimid ja -teenused, mis ei täida antud lubadusi või ei jõua üldse sinuni. Kuidas saada aru, mis on mis?

1)
Kontrolli toote taustalugu

PhoneSoapi hakati arendama aastal 2009 Wes LaPorte ja Dan Barnesi poolt. Selle tõukeks oli teadmine massiivsest bakterite kogusest telefonidel.

Aastal 2014 jõuab toode turule ja müüb esimesel aastal 22 349 tükki.
2015 saab PhoneSoapi XL mudel heakskiidu Shark Tankist ja kogub Kickstarteris üle 65 000 dollari.

Tänaseks on PhoneSoap müünud üle miljoni tüki ja jätkab kasvamist. Komplekti on lisandunud originaalsed ekraanipuhastuse aksessuaarid. Pikemalt ajaloost on kodulehel.


Image2)
Tutvu erinevate tooteülevaadetega

PhoneSoap on testitud laboritingimustes telefonidel, Apple kellal, pangakaartidel ja võtmetel. Tegu on sõltumatute testijatega ning elektronmikroskoobi olemasolul saab testi läbi viia igaüks. Sellesse on investeerinud Lori Greiner Shark Tankist.

Siin on videod ja ülevaated erinevate testijate poolt.


3)
Agressiivne müük


"Osta kohe!", "Kiirmüük!", "Ainult praegu!" on laused, mis peaksid iga ostja mõtlema panema. Tõsi on see, et hetkel on PhoneSoap soodushinnaga ja ka see, et suure nõudluse tõttu on tooteid piiratud kogus. Oleme tulnud, et jääda ja veel üks fakt on, et kõige õigem aeg osta PhoneSoap on praegu.Kuidas Phonesoap töötab?

Aseta telefon karpi ja sule kaas. Kümneminutilise tsükli jooksul hävitab UV-C valgus 99,99 enamlevinud baktereid. Kui indikaatortuli kustub, on telefon täielikult puhtaks saanud.

UV-C valgus lõhub bakterite DNA, nii et nad ei saa funtsioneerida ega paljuneda, ja organismid surevad.

Looduslikult esineva UV-C valguse blokeerib Maa atmosfäär. PhoneSoapi kontrollitud keskkond puhastab telefoni ja kõik teiseid pisiasjad, mis karpi mahuvad nagu näiteks võtmed, puldid, ehted, kõrvaklapid ja muud.


Hoolivalt, Sinu PhoneSoap