');
 

Phonesoap

toode(t) - 0,00

UV-C puhastus hävitab koroonaviiruse (Loe edasi)

 

29.04.2020

UV-C puhastus hävitab ka koroonaviiruse.

 

Phonesoap on Sinu kodune kliinilise puhtuse hoidja.

 

 

MIKS ON TELEFONI VAJA TIHTI PUHASTADA?

Kõigega, mida me puudutame, on pidevas kokkupuutes ka meie telefonid. Telefoni pinnal võib esindatud olla keskmiselt 17 000 erinevat bakterit. Nii nagu me peseme käsi, tuleb tihti puhastada ka telefoni. Soe telefonipind pakub bakeritele häid tingimusi elamiseks ja paljunemiseks. Armastame oma telefoni, kuid puhastame seda liiga harva. Samuti unustame põhjalikumalt puhastada pangakaarte, ehteid ja võtmeid, mis on kontaktis nii välismaailma kui füüsilise kehaga.


MIKS TELEFONI PIIRITUSEGA PUHASTAMISEST EI PIISA?

  • Alkoholipõhised puhastusained hävitavad küll baktereid, aga kahjustavad ka telefoni.
  • Alkoholiga puhastamine võib tekitada elektroonikas lühise ja ekraanile jääda ka sellised laigud, mille puhul enam ei piisa ekraani vahetamisest, vaid välja peab vahetama terve telefoni. 
  • Alkohol kahjustab oma tugeva happelisuse tõttu telefoniekraanil olevat oleofoobset kihti.


Pabertaskurätikud ja muud paberist puhastusvahendid võivad kriimustada nähtavalt ekraani.KES ON KESKMINE PHONESOAPI OMANIK?
 
Keskmist ostjat ei ole, on nii noori kui vanemaid inimesi. Ühiseks jooneks on kindlasti puhtusearmastus ja teadlikus telefonide võimest enda pinnale tohutult baktereid koguda. Ka leibkonnad kasutavad PhoneSoapi, eriti siis, kui sama telefoni kasutavad erinevad liikmed ja üksteise tervisest hoolitakse.

UV-C puhastuse tehnoloogia loob kliinilise puhtuse ka meditsiiniasutustes.
Tänaseks on PhoneSoap müünud üle miljoni tüki ja jätkab kasvamist.

 

ENNE JA PÄRAST PHONESOAPI KASUTAMIST:

 

KASUTAMINE

Selle kasutamine on tehtud ülilihtsaks. Tuleb panna vaid juhe seina, telefon karpi ja sulgeda kaas. Kümme minutit hiljem on saad sealt välja võtta kliiniliselt puhta telefoni. Vaata eesti keelset videot!

PhoneSoapil on lisaks kaks laadimisvõimalust — üks USB ja üks USB-C. Näiteks saad sa laadida puhastamise ajal ka oma telefoni ja nutikella.

 


HOOLDAMINE


Erilist hooldust PhoneSoap ei vaja, kuna ta on juba ise antibakteriaalne.

 

PhoneSoap loob kliinilise puhtuse telefonil ja pisiesemetel, hävitades nende pinnalt koroonaviiruse ja bakterid. Originaalset PhoneSoapi saab osta sertifitseeritud edasimüüjalt ainult siinsest epoest.