');
 

Phonesoap

toode(t) - 0,00

UV-C telefonipuhastaja + laadija

 

89,00 €
Tootekood: PS500-3B
Kaubamärk:
Tarneaeg: Eesti laos olemas , 1-3 päeva

PhoneSoap 3.0 on esimene UV-C valgusega puhastusseade mobiiltelefonidele, mis samaaegselt laeb ja desinfitseerib telefoni.

Sinu nutitelefon on 18x mustem ja sellel on rohkem kahjulikke baktereid, kui avalikus tualetis. Kuigi me peseme oma käsi alati, ei tule selle pealegi, et nutitelefone on samuti vaja puhastada. Meie telefonid puutuvad tänu meie kätele kokku väga paljude bakteritega, mida me omakorda kanname telefonide pealt nii oma toidu kui naha peale. Näiteks haigusi põhjustavad bakterid – viirused, kõhuhaigused, nohu jms.

UV-C tehnoloogia hävitab nutitelefonil 99,99 % bakteritest juba 10 minuti jooksul (seal hulgas Kolibakteri, Salomonella, Rinoviiruse, Gripp A alamtüüp H1N1 ja COVID-19).

 

Lisaks TASUTA kaasa väike mikrofiiber puhastuspadi.

 

Toote detailid

Laadite oma telefoni iga päev, kuid kui sageli seda puhastate? Teie telefon on muutunud kolmandaks käeks, mida te kunagi ei pese. PhoneSoap 3.0 on uhke, et on esimene ja ainus mobiiltelefonide laadija, mis puhastab ja desinfitseerib telefoni laadimise ajal. Nüüd saate oma igapäevast laadimist ühildada puhastusprotsessiga. PhoneSoap´iga on laetud telefon puhas telefon.

Nutitelefonide laadimine

Telefoni desinfitseerimise ajal on võimalik telefoni samal ajal ka laadida. Seadme tagaküljel on kaks standard 5V USB pesa, mis võimaldab seda kasutada erinevate telefonide laadimiseks.

Seadme laadimise/desinfitseerimise ajal olete alati kättesaadav

PhoneSoap 3.0 seadmesse on sisse ehitatud akustiline helivõimendi, mis võimendab telefonihelinaid ja teavitusi. Seega teate alati, kui keegi soovib teiega kontakti võtta või kui teile on saabunud teade.

Puhastage ja laadige

PhoneSoap lahendab teie seadmetes haigusi põhjustavate bakterite "kasvava" probleemi. See on ideaalne lahendus, mis puhastab telefoni laadimise ajal. See nutitelefoni desinfitseerija on kaunilt konstrueeritud nii, et see sobib teie voodi kõrvale, kontorisse või isegi teie kööki. Võtab vaid 10 minutit, kui telefon on vaba ja puhas ohtlikest bakteritest, mis võivad teid haigeks teha või teistele inimestele üle anda.

Bakterite pesa Teie taskus


Teie telefon on 18x mustem ja sisaldab kahjulikumaid baktereid kui üldkasutatav tualettruum. Peseme käsi, kuid ei pese kunagi nutitelefone. Unustame kõik, mida meie käe puudutus oma telefonidele edastab, mis on ideaalne kasvulava bakteritele. Hoiame oma telefone soojas kohas, mis aitab bakteritel kasvada, ja kanname need bakterid üle kõigesse, mida me puutume - näiteks toidule, oma nahale või kõigile, kellega kokku puutume.

Tapab külma- ja gripiviirusi

Mikroobid on teile head, eks? Noh ... ei, mitte kõik. On tõsi, et mõõdukas kokkupuude pisikutega aitab meie immuunsussüsteemi turgutada ja tervena hoida. Haigestumise põhjuseks on aga kahjulike bakterite levik. Meie telefon on mikroobide paljundamise leviala, isegi selline, mis teeb teid haigeks. Õnneks tapab PhoneSoap 3.0 külma- ja gripiviirused!

Ei vedelikku, kuumust ega kemikaale

PhoneSoap kasutab UV-C tehnoloogiat, et tappa teie telefoni pinnal olevad mikroobid ja bakterid. Nii üla- kui ka alaosas asuvate lambipirnidega saavutab PhoneSoap 3.0 360-kraadise desinfitseerimise, jõudes pisikestesse pragudesse, mida isegi kahjulikud vedelikud ei suuda. 10 minuti pärast lülitub seade automaatselt välja, nii et te ei pea kunagi muretsema seadme ülekuumenemise pärast.

Eluaegne garantii meie lambipirnidele

Lambipirnide eluiga on 4000 tundi - see on 240 000 minutit! See tähendab, et saate oma PhoneSoap 3.0 kasutada umbes 24 000 korda, enne kui pirnid läbi põlevad. Kui need juhtuvad enne seda läbi põlema, asendame need teile tasuta!

Desinfitseerige ohutult

PhoneSoap´is olevad UV-C lambid tapavad mikroobe ilma kahjuliku kuumuse, vedelike või kemikaalideta.

Puhasta rohkem

PhoneSoap võib desinfitseerida enamat kui lihtsalt nutitelefonid, sealhulgas: võtmed, krediitkaardid, nutikellad, ehted, kõrvaklapid, telefonikaaned, mp3 mängijad, raha jms.

Tea, millal seade töötab

PhoneSoap´i siniselt hõõguv välgu kuju näitab, millal teie seadet desinfitseeritakse.

Sobib kõigile pluss-suurusega telefonidele

PhoneSoap 3.0 on piisavalt suur, et puhastada ka kõige suuremaid nutitelefone turul. Seadme kaaluks on 630 g, sisemõõtudeks 173*95*20 mm ja välimõõtudeks 216*127*45 mm, mis tänu oma suurusele mahutab ka suuremaid nutitelefone – Apple, Samsung, iPhone 10XS, Galaxy A9s ja Pixel 3.

Peatage mikroobid, püsige terved

PhoneSoap'i meditsiinilise kvaliteediga UV-tuled kõrvaldavad Teie telefoni peal elavad bakterid, viirused ja mikroobid.

 

 

Spetsifikatsioon:

 

Mudel: NO.500-2

Värvus: Must

Võimsus: 0,012 kWh 

Energia: 5V , 2100mA

UV-C pirnide lainepikkus: 254nm

Laadimispesad 5V: USB ja USB-C

Juhtmepikkus: 1,0 m

Kaal:  630 g

Siseava mõõdud: 173 x 95 x 20 mm

Välimõõdud: 216 x 127 x 45 mm

Müratase: 0 dB

Automaatreziim, kestvus 10 minutit

 

Garantii: 2 aastat