');
 

Phonesoap

toode(t) - 0,00

AirSoap õhupuhasti

 

499,00 €
Tootekood: PSAirSoap
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

AirSoap sisaldab uudset õhu puhastamise tehnoloogiat, mis püüab kinni ja hävitab isegi kõige pisemad viirused, mida HEPA filtrid ei suuda. AirSoap kasutab kallite HEPA filtrite asemel pestavaid ja taaskasutatavaid kogumisplaate ja hävitab 99,99 % õhus levivaid viiruseid. AirSoap on parim valik sinu tervise, rahakoti ja planeedi säästmiseks.

 

Toote detailid

AirSoap’i™ Electric Wind Technology™  loob kõrge energiaga plasma välja, mis hävitab bakterid ja viirused ja polariseerib õhuosakesed. Bakterid kogutakse filtrita grafeeni sisaldavasse süsteemi ja tulemuseks on puhtam ja tervislikum õhk võrreldes traditsiooniliste õhupuhastajatega, mis filtreid sisaldavad.

*AirSoap on sertifitseeritud püüdma osakesi kuni 14nm, kuid spetsiaalseid teste SARS-COV-2 (COVID-19 patogeen) osakeste püüdmiseks ei ole tehtud. Samas AirSoap on testitud ja tõestatud, et see suudab hävitada kuni 99,99 % ulatuses isegi väiksemaid viiruseid (Influenza A-H3N2)

  • Hävitab ja püüab isegi kõige pisemad viirused, mida HEPA ei suuda
  • Rohkem ei pea kunagi kasutama kulukaid vahetusfiltreid
  • Pestavad kogumise plaadid säästavad rahakotti ja planeeti
  • Töötab väga madala müratasemega (sosinal) ja ultra madala energiatarbimisega

 

Hävitab viirused mida HEPA filtrid ei suuda 

Traditsioonilised õhupuhastajad kasutavad HEPA filtreid, mis suudavad püüda osakesi kuni 300nm. See tekitab küsimuse, kas koroona- ja gripiviirused on liiga väikesed, et filtrid need kinni suudaks püüda. AirSoap’i uus Electric Wind Technology suudab kinni püüda nii väikseid osakesi nagu 14nm!

 

 

Electric Wind Technology 

Electric Wind™ tehnoloogia loob kõrge energiaga plasma välja, mis tapab bakterid ja polariseerib õhus sisalduvad osakesed. Grafeeni sisaldavad kogumisplaadid on pestavad ja taaskasutatavad ja eemaldavad polariseeritud osakesed õhust suurusega kuni 14 nm, mis on väiksem kui iga teadaolev viirus.

 

AirSoap vs. HEPA filter

 AirSoap’i Electric Wind™ tehnoloogia on võimsam, efektiivsem ja soodsam kui traditsioonilised HEPA-l töötavad õhupuhastajad. HEPA süsteemid nõuavad kulukaid filtrivahetusi ja kaotavad ajaga oma efektiivsuse.

 

Püüab kinni ja hävitab

HEPA filtrid lihtsalt püüavad õhust saasteaineid ja kui filtreid regulaarselt ei vahetata, võivad need põhjustada lisa saastet kui bakterid ja hallitus seal filtrites paljunema hakkavad. AirSoap kasutab tehnoloogiat, mis tapab pisikud enne kui need on kinni püütud, et tagada ohutum ja puhtam õhk. Filtreid vahetada ei ole vajalik.

 

Säästa raha, hoia planeeti. Unusta filtrite vahetamine igaveseks.

AirSoap`ga säästad aja jooksul tuhandeid eurosid, mis muidu kulutaksid filtrite vahetamisele. AirSoap´i planeedi - sõbralik tehnoloogia kasutab saastavate ja kahjulikust materjalist tehtud filtrite asemel pestavaid ja taaskasutatavaid, grafeenist tehtud kogumisplaate, et veel efektiivsemalt puhastada õhku ja säästa tuhandeid eurosid.

 

Vaikne kui tuulesosin

AirSoap’i Electric Wind™ tehnoloogia on väga energiasäästlik, mis kasutab energiat pisikute püüdmiseks selle asemel, et kulutada energiat õhu surumiseks läbi filtrite. Selline süsteem võimaldab õhul tõhusamalt voolata keerates õhku läbi ventilaatorite aeglasemalt ja vaiksemalt võrreldes filtritel põhinevate süsteemidega. AirSoap kasutab kuni poole vähem energiat sama koguse õhu töötlemiseks, andes klientidele kindlama ja efektiivsema süsteemi pisikute ja allergeenide vähendamiseks õhus.

 

Spetsifikatsioon:

 

 

Toote ID: BAAS107A0120310

Mudel: AS0001

Ruumidele: kuni 50m2

CADR tase: 200m3/h

Võimsus: 27W

Energia: 13V

Juhtmepikkus: 1,5m

Kaal: 5,75 kg

Mõõdud: 54 x 26 x 26 cm

Maksimaalne müratase: 58dB

Minimaalne müratase: 33dB

4 kiirustaset

Õhu kvaliteedi indikaator (automaatreziim)

Automaatreziim

Lastelukk

Eel-filter

Ioniseeriv filter

Grafeenist kogumisplaadid

Lõhnade eemaldamise filter

Filtrid on pestavad ja taaskasutatavad

Garantii: 2 aastat